Zieleniec to jedna z najciekawszych stacji narciarskich, które są otaczane przez piękne Sudety. 28 wyciągów i blisko 20 km przygotowanych stoków o różnym stopniu trudności, snow parki, przedszkola narciarskie. Większość tras naśnieżona i oświetlona. Z obiektu noclegowego, prosto na stok...
To wszystko sprawia iż w Zieleńcu doskonale będą czuły się osoby szukające miejsca na postawienie swoich pierwszych kroków na nartach, ale też rodziny z dziećmi.
Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia nart i serwis narciarski położone są w doskonałej lokalizacji - przy głównym parkingu i stosujemy „przyjazne" Klientom ceny, jesteśmy do Państwa dyspozycji od pierwszego śniegu do ostatniego Klienta.

ico wypozyczalniasprzetu
Wypożyczalnia nart i snowboardów
Nasza wypożyczalnia nart w Zieleńcu, zlokalizowana jest bezpośrednio przy parkingu, dzięki czemu, mogą państwo zaopatrzyć się w potrzebny sprzęt tuż przed jazdą, bez konieczności kłopotliwego transportu ekwipunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo.

Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania.

ico szkolkanarciarska
Szkolenia narciarskie
Zapraszamy do naszej szkółki narciarskiej Ski-Raft Zieleniec. Z nami nauka jazdy na nartach jest przyjemnością! Spokojnie i cierpliwie nauczymy Państwa podstawowych i zaawansowanych technik jazdy. Zapewniamy fachową, profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu bezpośrednio przed jazdą. Nasza wypożyczalnia nart Zieleniec i szkółka narciarska bezpośrednio ze sobą współpracują.

Wypożyczalnia nart w Zieleńcu- rewelacyjna cena za wypożyczenie nart lub snowboardu z butami!! Tylko 29 zł za dzień.

 

Tylko u nas wypożyczenie weekendowe w cenie 75,- zł ( piątek-niedziela)! Najtaniej w Zieleńcu, gwarancja najlepszej ceny!

Serdecznie zapraszamy do nas, na niekończące się białe szaleństwo! Wypożyczalnia nart Zieleniec znajduje się przy "dużym parkingu", na wprost wjazdu. Dogodna lokalizacja, przy samej ulicy, a jednocześnie tuż przy stoku, pozwoli Państwu bez problemu i marnowania czasu, przesiąść się z samochodu na narty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wypożyczaniu i sprzedaży sprzętu narciarskiego, dlatego wiemy jak dobrać dla Państwa buty by były wygodne oraz narty i deski snowboardowe, by jeździło się komfortowo. Udostępniany przez nas sprzęt, jest zawsze przygotowany do jazdy - narty naostrzone i nasmarowane, a buty wysuszone, zdezynfekowane i czyste, co niewątpliwie podnosi komfort użytkowania. Dokonujemy rezerwacji telefonicznych i mailowych dlatego nie musicie się Państwo martwić o brak sprzętu w sezonie, bądź w weekend.

 

wypo ziel 15 Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą, dlatego warto wstąpić do naszej wypożyczalni nart w Zieleńcu, nawet jeśli nic nie wypożyczasz. Jedna wizyta wystarczy, aby przekonać się, że jesteśmy profesjonalistami.

Pracujemy każdego dnia od pierwszego śniegu sezonu do ostatniego klienta! Nasza wypożyczalnia jest czynna od godz. 8 do 17. W weekendy, święta oraz ferie zimowe, czynne do 21.

 

W przypadku chęci wypożyczenia sprzętu na nocną jazdę, w dni inne niż wymienione, przy grupie powyżej 5 osób, otwieramy wypożyczalnię po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 725-300-303. Zapraszamy na narty do Zieleńca!

 

 

Regulamin wypożyczalni nart w Zieleńcu Ski-Raft

1. Właścicielem wypożyczalni nart jest firma Ski-Raft Sp. Z o.o. ul. Noworudzka 4/6 57-256 Bardo nip 881-181-06-63 regon 022449071 KRS 0000515407 zwana dalej wypożyczalnią

2. Osoba wypożyczająca sprzęt musi być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej jeden ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub inny ze zdjęciem) zwana dalej klientem. Wypożyczalnia nie zatrzymuje dokumentów a jedynie spisuje dane klienta w dniu wypożyczenia.

3. Wypożyczalnia oferuje klientowi w pełni sprawny sprzęt zimowy (narty, deski, buty, kaski, kije gogle, sanki) przygotowany do sezonu i nie może być on modyfikowany przez klienta poza normalnymi regulacjami np. kaski do rozmiaru głowy.

4. Wypożyczalnia wydaje sprzęt klientowi po jego ustawieniu do osobistych parametrów np.: ustawienie siły wypięcia do wagi klienta, ustawienie rozmiaru wiązania do wymiaru buta, ustawienie kątów wiązań w snowboardach i nie może to zostać samowolnie zmienione przez klienta bez wiedzy wypożyczalni.

5. Klient ponosi wszelką odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt poza normalne zużycie np.: porysowana część ślizgu nart lub deski jeśli nie jest to wynikiem umyślnego zniszczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczony sprzęt nie mogący zostać naprawiony jak np.: złamane kijki narciarskie lub złamana narta itd. Klient ponosi odpowiedzialność za zgubiony sprzęt i będzie on rozliczony wg stanu jego wartości w dniu wypożyczenia.

6. Wypożyczalnia nart nie pobiera kaucji za wypożyczenie sprzętu.

7. Wszystkie sporne kwestie będą w pierwszej kolejności rozpatrywane na drodze porozumienia a w przypadkach ostatecznych na drodze sądowej.

 

 

 

 

serwis1

Wypożyczenie sprzętu narty/deska + buty to tylko 29 zł za dzień. Najlepsza cena w Zieleńcu za dobry sprzęt. Informacje i rezerwacje pod numerem te. 725-300-303 cennik...

 

Zapraszamy na szkolenia narciarskie z naszą firmą w Zieleńcu - z nami nauka jazdy na nartach jest przyjemnością, bowiem nauczamy cierpliwie i w przyjaznej atmosferze. Mając bogate doświadczenie w sportach zimowych, gwarantujemy szybkie efekty, nawet jeśli wcześniej nie mieliście styczności z białym szaleństwem. Nasz autorski program nauczania, sprawia że już po pierwszej godzinie na stoku będą widoczne efekty, a kolejne godziny upłyną już tylko na przyjemności, czerpanej ze sprawnego poruszania się na stoku.

 

Dbając o najwyższą jakość usług, podczas zajęć są Państwo ubezpieczeni, a lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów o rozległej wiedzy.

 

Koszt godziny nauki jazdy to:
- 70 zł brutto od osoby,
- 50 zł brutto od osoby przy 2 osobach oraz 10 zł za kolejną osobę.

 

Z nami można negocjować ceny:
- przy większej ilości godzin rabat do 15%,
- przy grupach rabat na wypożyczenie sprzętu do 15%,
- jeśli mają Państwo własny sprzęt, rabat do 50% na jego odpowiednie przygotowanie przed zajęciami.

 

szkolkanarciarska1

 

Zajęcia odbywają się w urokliwej dzielnicy Dusznik-Zdroju Zieleńcu, gdzie panuje alpejski klimat niespotykany nigdzie indziej w naszym kraju, a trasy przygotowane zostały zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Znajduje się tutaj 30 wyciągów narciarskich, 20 kilometrów tras i piękne krajobrazy, pośród których nauka jest czystą przyjemnością. Zapewnimy Państwu dostęp do profesjonalnie wyposażonej wypożyczalni nart, udostępnimy serwis, a także zaopiekujemy się Gośćmi w różnym wieku, również tymi najmłodszymi.

 

 

 

 

Jeśli pływaliście pontonami po górskich rzekach i nadal brakuje w Waszym organiźmie adrenaliny , pora na zimową odmianę raftingu -snowrafting ! U nas w Zieleńcu możesz spróbować jak to jest , gdy 6 osób siedzi w pontonie i zamiast po wodzie , jedzie po śniegu w dół stoku.
Bardzo fajna zabawa ale tylko dla osób chcących sprawdzic jak trudno jest zapanować nad sprzętem do pływania , całkowicie nie przystosowanym do poruszania się po śniegu . Do dyspozycji każdy dostaje wiosło i właśnie nim stara się kierować , choć i tak nie wiele to daje , dzięki temu zabawa jest jeszcze większa .Dla chętnych jeszcze większych wrażeń , ponton smarujemy specialnym smarem zmniejszającym tarcie , dzięki temu prędkość jest naprawde duża .

Podkategorie