Blog

 Imprezy firmowe Dolny Śląsk

Imprezy firmowe stanowią doskonałą okazję do zintegrowania zespołu, rozwijania relacji między pracownikami oraz zapewnienia im niezapomnianych wrażeń i zabawy. Dolny Śląsk, zwłaszcza Kotlina Kłodzka, oferuje wiele możliwości organizacji takich wydarzeń. 

Pałac Ławica - noclegi Kotlina Kłodzka

Pałac Ławica to wyjątkowe miejsce w sercu Kotliny Kłodzkiej, położone nad brzegiem Nysy Kłodzkiej, które zachwyca swoim pięknem i historycznym charakterem. XIX-wieczny pałacyk secesyjny w stylu Szwajcarskim oferuje swoim gościom nie tylko możliwość zwiedzania i poznania fascynującej historii, ale także zapewnia komfortowy nocleg w pięknych apartamentach.

glamping dolny śląsk

Czeka na Was nieograniczona przestrzeń w starym, klonowym lesie. Glamping w Kotlinie Kłodzkiej to miejsce, gdzie możecie cieszyć się harmonią natury, nie rezygnując jednocześnie z luksusu i wygody. Nasze namioty glampingowe są rozmieszczone w taki sposób, że każdy z gości czuje się swobodnie, a jednocześnie zapewniamy prywatność i spokój.

Spływy Pontonowe Bardo - Ski-raft

W poszukiwaniu aktywnych form wypoczynku na Ziemi Kłodzkiej zapraszamy Cię do nas, do najbardziej magicznego zakątka Dolnego Śląska. Wykorzystując to, że znajdujemy się w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, że mamy do dyspozycji piękne okoliczności przyrody, obecność cudownej Nysy Kłodzkiej i chęć spędzenia czasu aktywnie, stworzyliśmy przystań pontonową i kajakową.

pałac ławica

Wieś Ławica położona jest na Dolnym Śląsku, w Kotlinie Kłodzkiej. W miejscu, które może pochwalić się największym skupiskiem atrakcji w całym województwie! To właśnie tutaj znajduje się ośrodek Ski-Raft, który nie tylko latem, ale także zimą ma w swojej ofercie kilka ciekawych atrakcji dla przyjeżdżających tutaj turystów.

Rzeki WW

Przygodę z raftingiem lub kajakami górskimi, proponujemy rozpocząć na rzece o poziomie WW 0-WW I. (Skala trudności, określana jako WW z angielskiego White Water- Biała Woda, jest od 0 do VI).