Odkryj radość zimowych sportów w Wypożyczalni Sprzętu Narciarskiego w Zieleńcu

Wypożyczalni Sprzętu Narciarskiego w Zieleńcu

Zima to czas nie tylko świątecznego odpoczynku, ale także aktywnego wypoczynku na stoku. Dla miłośników białego szaleństwa Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu otwiera swoje drzwi, oferując szeroki asortyment sprzętu zimowego. Położona tuż przy „dużym parkingu”, wypożyczalnia ta jest idealnie usytuowana przy ulicy i bezpośrednio przy stoku, umożliwiając łatwe przejście od samochodu na stok.

Sprzęt najwyższej jakości - wypożyczalnia ski-raft Zieleniec

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zieleniec

Zajmując się wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu oraz akcesoriów narciarskich od wielu lat, wypożyczalnia wybiera tylko sprawdzone marki światowej klasy. Regularnie odnawiają swoje zasoby, zapewniając klientom dostęp do najnowszych modeli. Oferują narty zjazdowe, narty biegowe, deski snowboardowe, buty narciarskie, kijki, kaski, i inne akcesoria, które są regularnie serwisowane i konserwowane. Klienci otrzymują sprzęt naostrzony, nasmarowany i gotowy do użytku, z dezynfekowanymi i wysuszonymi butami, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Profesjonalne doradzctwo i wygoda

Zieleniec Sport Arena Zieleniec

Wypożyczalnia w Zieleńcu szczyci się profesjonalnym doradztwem, szczególnie dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na stoku. Fachowcy z wieloletnim doświadczeniem służą radą i pomocą w doborze sprzętu. Dla wygody klientów, oferują również możliwość rezerwacji telefonicznej lub mailowej, z gwarancją dostępności sprzętu w ustalonym dniu i godzinie.

Atrakcyjne ceny

zieleniec sport arena

Wypożyczalnia proponuje konkurencyjne ceny, z ofertami takimi jak wypożyczenie nart lub deski z butami za tylko 70 PLN/dzień, czy narty biegowe z pełnym zestawem za 55 PLN/dzień. Oferują również atrakcyjne ceny na wypożyczenie weekendowe oraz akcesoria narciarskie. W sezonie zimowym, ich godziny pracy są elastyczne, dostosowane do potrzeb klientów, z przedłużonymi godzinami w weekendy, święta i ferie zimowe.

Zapraszamy do Zieleńca!

Nie czekaj, aby doświadczyć radości zimowych sportów. Skontaktuj się z Wypożyczalnią Sprzętu Narciarskiego w Zieleńcu pod numerem +48 570 570 402 i zarezerwuj swój sprzęt już dziś. Zapraszamy na narty zjazdowe, biegowe i snowboardy do Zieleńca, gdzie zabawa na stoku nigdy się nie kończy!