Pałac Ławica - noclegi Kotlina Kłodzka

Pałac Ławica - noclegi Kotlina Kłodzka

Pałac Ławica to wyjątkowe miejsce w sercu Kotliny Kłodzkiej, położone nad brzegiem Nysy Kłodzkiej, które zachwyca swoim pięknem i historycznym charakterem. XIX-wieczny pałacyk secesyjny w stylu Szwajcarskim oferuje swoim gościom nie tylko możliwość zwiedzania i poznania fascynującej historii, ale także zapewnia komfortowy nocleg w pięknych apartamentach.

Noclegi w Pałacu Ławica

pałac ławica noclegi

W Pałacu Ławica znajduje się pięć apartamentów, z których każdy może pomieścić od 5 do 10 osób. Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w kuchnie oraz łazienki, co sprawia, że pobyt w nich jest komfortowy i przyjemny. Wnętrza apartamentów urządzone są w lekkim stylu klasycznym, dzięki czemu goście mogą poczuć się jak w dawnych czasach, ciesząc się przytulną atmosferą. Po całym dniu pełnym wrażeń można doskonale odpocząć na wygodnych materacach i w pościeli zapewniającej relaksujący sen.

Atrakcje w Pałacu Ławica

spływy pontonowe bardo

Pałac Ławica oferuje swoim gościom wiele atrakcji, które umilą pobyt i sprawią, że czas spędzony tutaj będzie niezapomniany. Dla miłośników przygód i aktywnego wypoczynku dostępne są spływy pontonowe Przełomem Bardzkim, podczas których można podziwiać urokliwe krajobrazy Kotliny Kłodzkiej z perspektywy rzeki. Osoby lubiące rywalizację i adrenalinę mogą wziąć udział w grze terenowej Folwark Szyfrów lub w paintballu, które gwarantują mnóstwo zabawy i dobrej energii.

Folwark Szyfrów - gra terenowa Ziemia Kłodzka

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Pałac Ławica to również doskonałe miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Przy pięknym otoczeniu pałacowych wnętrz i malowniczych terenów wokół można stworzyć niezapomniane wspomnienia podczas takiej okoliczności. Obsługa ośrodka służy pomocą w organizacji tych wyjątkowych wydarzeń, dbając o to, aby były one pełne radości i zabawy.

noclegi pałac ławica

Pałac Ławica to magiczne miejsce, które przyciąga swoim urokiem i historią. Oferuje on nie tylko możliwość noclegu w wygodnych apartamentach, ale także różnorodne atrakcje, takie jak spływy pontonowe, gra terenowa czy paintball. Dodatkowo, pałac jest idealnym miejscem na organizację różnego rodzaju imprez, w tym wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dzięki temu goście mogą cieszyć się zarówno spokojnym wypoczynkiem, jak i pełnym aktywności pobytem w pięknym zakątku Kotliny Kłodzkiej.