W świątecznym nastroju: Wyjątkowe wycieczki szkolne w sezonie 2024!

Mikołajki

Wraz z nadejściem zimy i magicznej atmosfery Bożego Narodzenia, coraz bliżej staje się realizacja niepowtarzalnej oferty wycieczek szkolnych, zaplanowanych specjalnie na sezon 2024. Jest to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby na własne oczy zobaczyć, jak wygląda świąteczny świat i wziąć udział w ratowaniu magii Bożego Narodzenia.

Dramat w świątecznej piekarni

mikołajki ski-raft

W tym roku Święty Mikołaj postanowił przygotować się do świąt z wyprzedzeniem, chcąc wypiec ogromną ilość pierników w spokojnej atmosferze Kotliny Kłodzkiej. Niestety, piekarnik nie wytrzymał i doszło do eksplozji, która rozniosła kryształy czasu po różnych epokach. Te magiczne kamienie są kluczowe dla Mikołaja, pozwalają mu bowiem na błyskawiczne dostarczenie prezentów dzieciom na całym świecie.

Czas na ratunek!

mikołajki ski-raft

Dzięki unikalnej ofercie wycieczek szkolnych, dzieci mają szansę stać się bohaterami i pomóc Świętemu Mikołajowi odzyskać stracone kryształy. Organizowane są dwie opcje imprezy: mini oraz maks, z cenami odpowiednio 45 zł i 65 zł za osobę. Każda z opcji oferuje bogaty program atrakcji, zaczynając od przejazdu świąteczną kolejką, poprzez spotkanie z Mikołajem, aż po zimowe szaleństwo na lodowej górce.

Zimowa atmosfera pełna atrakcji

Podczas wyprawy dzieci będą miały okazję do karmienia zwierząt w stajence, malowania świątecznych ozdób, a także do rozgrzania się przy aromatycznej herbacie z goździkami. Wszystko to w otoczeniu magicznej, zimowej scenerii i przy akompaniamencie świątecznych kolęd.


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wprowadzić dzieci w świąteczny nastrój, jednocześnie ucząc ich wartości pomocy i dzielenia się. To idealny sposób na połączenie edukacji z zabawą i świątecznym duchem.