Zima w górach - Wypożyczalnia Nart i Snowboardów w Zieleńcu

Wypożyczalnia Nart i Snowboardów w Zieleńcu

Marzysz o szusowaniu po stokach Zielenca na świetnej jakości sprzęcie narciarskim? Wypożyczalnia nart w Zieleńcu, położona przy „dużym parkingu” i bezpośrednio przy stoku, jest miejscem, które spełni Twoje zimowe marzenia.

Wypożyczalnia usytuowana jest idealnie - tuż przy ulicy i stoku narciarskiego, co pozwala na łatwe przejście z samochodu na stok. Taka lokalizacja sprawia, że wypożyczenie sprzętu jest wygodne i szybkie.

Zajmujemy się wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu narciarskiego od lat. Oferujemy sprzęt znanych światowych marek, który jest regularnie wymieniany na nowy. Dostępne są narty zjazdowe, biegowe, deski snowboardowe, buty, kijki, kaski oraz osprzęt. Nasze narty i deski są zawsze naostrzone, nasmarowane i gotowe na wyzwania stoku. Buty narciarskie i snowboardowe są dezynfekowane i suszone po każdym wypożyczeniu, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Wypożyczalnia nart w Zieleńcu

Dla początkujących narciarzy i snowboardzistów oferujemy profesjonalne porady w zakresie doboru sprzętu. Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie wesprą radą i pomogą dokonać optymalnych wyborów. Wypożyczalnia oferuje sprzęt przygotowany do jazdy. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej lub mailowej, dzięki czemu sprzęt czeka na odbiór w wyznaczonym dniu i godzinie.

Nasze ceny są konkurencyjne - narty lub deska wraz z butami to tylko 70 PLN/dzień, a narty biegowe z butami i kijkami to tylko 55 PLN/dzień. Oferujemy także atrakcyjne wypożyczenia weekendowe oraz akcesoria narciarskie. Wypożyczalnia jest otwarta od pierwszego do ostatniego śniegu w sezonie, z godzinami pracy dostosowanymi do sezonu i ferii zimowych.

Aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji, skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 570 402.

Wypożyczalnia nart i snowboardów w Zieleńcu to Twoje miejsce na narty zjazdowe, biegowe oraz snowboarding. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i cieszenia się białym szaleństwem w Zieleńcu!